Contactpersonen

Interne telefoonlijst KlingerKlik hier voor uw contactpersoon

KLINGER Productcatalogus editie 11

Contact

     

KLINGER BV

ROTTERDAM

010 - 455 75 55

Kantooradres

Nikkelstraat 2-4 3067 GR Rotterdam

Postadres

Postbus 8504 3009 AM Rotterdam

Afleveradres

Nikkelstraat 28 3067 GR Rotterdam
     

SERVICE CENTER

LIMBURG

046 - 7600 600

Kantooradres

Business Park Stein 208A

6181 MB Elsloo

     

E-mail

   
Algemeen: klinger@klinger.nl  
Service Center Limburg Limburg@klinger.nl  
     
Afdeling Afdichtingen: afdichtingen@klinger.nl  
Afdeling Appendages: appendages@klinger.nl  
Afdeling Slangen: slangen@klinger.nl  
Afdeling Deuren: deuren@klinger.nl  
Afdeling Aandrijvingen: aandrijvingen@klinger.nl  
Afdeling Finance: finance@klinger.nl  

Kvk

Fax

 
24127869 Algemeen: 010 - 456 38 90

Afdeling Afdichtingen: 010 - 456 38 90

BTW nummer

Afdeling Appendages:
010 - 750 16 90
NL003881672B01 Afdeling Slangen: 010 - 750 16 80
  Afdeling Deuren: 010 - 750 16 80


Afdeling Aandrijvingen: 010 - 750 16 80

Bankrekening nummer


 
ABN-AMRO:50.37.32.354 Afdeling Finance: 010 - 750 16 85
IBAN: NL47ABNA0503732354
BIC: ABNANL2A

 

 

Website design door Helderwerkt, Communicatiesupport. Website ontwikkeling door Guidance, Database Publishing Specialist.